Summer Diet

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.5 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma usp.uttam
Summer Diet uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak olan besinleri tanıyacak ve kendinize sağlıklı bir diyet programı hazırlayabileceksiniz

Summer Diet uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak olan besinleri tanıyacak ve kendinize sağlıklı bir diyet programı hazırlayabileceksiniz.

Hemen hemen her kadının başı fazla kilolar ile dertte. Bu sorunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de yanlış ve dengesiz beslenerek yanlış gıdaları tüketmektir. Eğer besinleri tanımış olur iseniz, hangi besinleri nasıl tüketmeniz gerektiğini bilir iseniz, fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve hatta bunu kendinize bir yaşam tarzı olarak yansıtabilir iseniz, hem sağlıklı beslenmiş olursunuz hem de bir daha asla fazla kilo sorunu yaşamazsınız.

İşte bu mükemmel uygulama bunun için geliştirilmiştir. Bu uygulamanın zengin menüsünde son derece sağlıklı olan kilo oluşmasına ve yağlanmaya sebep olmayacak olan besinleri tanıyacak ve daha sağlıklı bir yaşama, fit bir vücuda sahip olabileceksiniz. Bu uygulama mutlaka cihazınızda bulunmalı, çünkü sağlıklı yaşamak konusunda size müthiş fikirler verecek.

Daha Fazla Göster
Summer Diet indir